Stowarzyszenie Pedagogów NATAN

aktywnie, z sercem, z zasadami

Trenerzy

Longina Cywińska

Jestem młodą emerytką i takich już nie będzie, bo jak wiadomo zmieniły się przepisy wobec nauczycieli.

Dzięki spokojniejszemu życiu mam czas na robienie tego, co sprawia mi frajdę, a mianowicie wędrowanie po naszej polskiej ziemi, ale nie tylko, zabawę z wnukami, prowadzenie warsztatów, a co się z tym wiąże wyjazdy i poznawanie fantastycznych ludzi.

Więcej…

Violetta Dryło

PASJE

Moją pasją jest rękodzieło artystyczne: filcowanie na sucho i na mokro, malowanie na jedwabiu, batik, tradycyjna i artystyczna plecionka z wikliny oraz  formy ogrodowe, papierowa wiklina, decoupage, frywolitki, makrama, papier czerpany, ręcznie wykonywana biżuteria, papieroplastyka….

Pasjami lubię taniec towarzyski,  rodzinne wyjazdy na wieś i rowerowe wycieczki.

Więcej…

Ewa Kata

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyłam studia pedagogiczne na UMCS w Lublinie. W czasie studiów zachwyciłam się Pedagogiką Zabawy i od 17 lat staram się wykorzystywać jej elementy w codziennej pracy z dziećmi i rodzicami.

Więcej…

Bogumiła Kycia

PASJE

Mam dużo pasji, zainteresowań i jeszcze więcej marzeń. Kocham taniec, pływanie, siatkówkę, koszykówkę, sztukę (szeroko pojmowaną, można powiedzieć, że od panieru do gliny wszystko jest dla mnie inspiracją do zabawy i pracy), muzykę, film, modę czy bardziej projektowanie, zwierzęta szczególnie psy i konie, śpiew (choć ja najczęściej śpiewam przy sprzątaniu), radio...

 

Więcej…

ks. Zbigniew Paweł Maciejewski

Nazywam się Zbigniew Paweł Maciejewski, jestem księdzem diecezji płockiej.

Przyjąłem święcenia prezbiteratu w 1990 roku. W latach 1990-1991 byłem wikariuszem w Mławie, w par. MB Królowej Polski. W latach 1991-1996 byłem wikariuszem w par. św. Benedykta w Płocku-Radziwiu. W latach 1996-2000 odbyłem studia doktoranckie z teologii pastoralnej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W latach 2000-2003 pracowałem w Wydziale Katechetycznym Kurii Diecezjalnej Płockiej. W latach 2003-2008 wróciłem na wikariat do Mławy. W latach 2008-2009 byłem rezydentem w par. św. Bartłomieja w Płocku oraz katechetą w płockiej Małachowiance. Od 5 lipca 2009 roku w Winnicy...

Więcej…

Sylwia Mazurek

Magister pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i resocjalizacyjnej.

Od 7 lat pracuję w Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej KSM, od 4 lat pełnię w tej placówce funkcję kierownika. Od 4 lat współpracuję z Centrum Wolontariatu w Lublinie i Centrum Duszpasterstwa Młodzieży pełniąc funkcję koordynatora programu wolontariackiego na rzecz dzieci z Lubelskiej Starówki.

Więcej…

Agnieszka Szajda

Pasje

Moją pasją i drugim życiem jest praca w Stowarzyszeniu Pedagogów NATAN. Bardzo lubię uprawiać sporty (narty, rower, nordic walking) i spędzać czas na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknej przyrody. Dbam o swój rozwój kulturalno-duchowy (kino, teatr, koncerty, ciekawa literatura, etc.). Słucham m.in. Nory Jones, Diany Krall, Petera Cincottiego, Michela Buble oraz Lubelskiej Federacji Bardów. Uwielbiam lody :) i kawę z mlekiem i cynamonem oraz ziemniaki pod każdą postacią.

Więcej…